Cep telefonu Takip Uygulaması İle İlgili yasal Uyarı !

SPYCEP yazılımı reşit olmayan çocuklarını gözlemlemek isteyen ebeveynlerin etik gözlemi ve çalışanlarını yazılı izinleri dahilinde gözlemek isteyen işverenler için tasarlanmıştır. SPYCEP yazılımının alıcısı akıllı telefona sahip olmalı ya da SPYCEP yazılımını akıllı telefonlarına yükleyip etkinleştirmeden önce gözlemek için çalışan ya da çocuklarından izin almalıdır. Eğer SPYCEP yazılımını sahip olmadığınız ya da gözlemeye izin almadığınız bir akıllı telefonu gözlemek için kullanmaya teşebbüs ederseniz, kanunları çiğniyor olabilirsiniz. Bu tür durumlarda kanun görevlileriyle sonuna kadar işbirliği içinde olacağız. SPYCEP yazılımı, SPYCEP yazılımı tarafından kaynaklanan hiç bir yanlış kullanım ya da hasara karşı sorumluluk kabul etmemektedir. Ülkesinin tüm kanunlarına uymak ve SPYCEP yazılımını yasal olarak kullanmak alıcının sorumluluğundadır.

Gizli Kameralar İle İlgili yasal Uyarı !

Gizli kameralar reşit olmayan çocuklarını gözlemlemek isteyen ebeveynlerin etik gözlemi ve çalışanlarını yazılı izinleri dahilinde gözlemek isteyen işverenler için tasarlanmıştır. Gizli kamaraların alıcısı akıl sağlığına sahip olmalı ya da Gizli kamerayı yerleştirip etkinleştirmeden önce gözlemek için çalışan ya da çocuklarından izin almalıdır. Eğer Gizli kameraya kullanımı için izinlerine sahip olmadığınız ya da gözlemeye izin almadığınız bir yere yerleştirerek gözlemek için kullanmaya teşebbüs ederseniz, kanunları çiğniyor olabilirsiniz. Bu tür durumlarda kanun görevlileriyle sonuna kadar işbirliği içinde olacağız. Gizli kameralar tarafından kaynaklanan hiç bir yanlış kullanım ya da hasara karşı sorumluluk kabul etmemekteyiz. Ülkesinin tüm kanunlarına uymak ve Gizli kameraları yasal olarak kullanmak alıcının sorumluluğundadır.

Dinleme Cihazları İle İlgili Yasal Uyarı !

Dinleme cihazları reşit olmayan çocuklarını gözlemlemek isteyen ebeveynlerin etik gözlemi ve çalışanlarını yazılı izinleri dahilinde gözlemek isteyen işverenler için tasarlanmıştır. Dinleme cihazların alıcısı akıl sağlığına sahip olmalı ya da Dinleme cihazlarını yerleştirip etkinleştirmeden önce gözlemek için çalışan ya da çocuklarından izin almalıdır. Eğer Dinleme cihazları kullanımı için izinlerine sahip olmadığınız ya da gözlemeye izin almadığınız bir yere yerleştirerek gözlemek için kullanmaya teşebbüs ederseniz, kanunları çiğniyor olabilirsiniz. Bu tür durumlarda kanun görevlileriyle sonuna kadar işbirliği içinde olacağız. Dinleme cihazları tarafından kaynaklanan hiç bir yanlış kullanım ya da hasara karşı sorumluluk kabul etmemekteyiz. Ülkesinin tüm kanunlarına uymak ve Dinleme cihazlarını yasal olarak kullanmak alıcının sorumluluğundadır.

Ses Kayıt Cihazları İle İlgili Yasal Uyarı !

Ses Kayıt cihazları reşit olmayan çocuklarını gözlemlemek isteyen ebeveynlerin etik gözlemi ve çalışanlarını yazılı izinleri dahilinde gözlemek isteyen işverenler için tasarlanmıştır. Ses Kayıt cihazların alıcısı akıl sağlığına sahip olmalı ya da Ses Kayıt cihazlarını yerleştirip etkinleştirmeden önce gözlemek için çalışan ya da çocuklarından izin almalıdır. Eğer Ses Kayıt cihazları kullanımı için izinlerine sahip olmadığınız ya da gözlemeye izin almadığınız bir yere yerleştirerek gözlemek için kullanmaya teşebbüs ederseniz, kanunları çiğniyor olabilirsiniz. Bu tür durumlarda kanun görevlileriyle sonuna kadar işbirliği içinde olacağız. Ses Kayıt cihazları tarafından kaynaklanan hiç bir yanlış kullanım ya da hasara karşı sorumluluk kabul etmemekteyiz. Ülkesinin tüm kanunlarına uymak ve Ses Kayıt cihazlarını yasal olarak kullanmak alıcının sorumluluğundadır,

 

sitemizden alışveriş yaparak bu yasal uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.